فروش ویژه بست گالوانیزه گریتینگ
تلقن تماس: 09183648230 (طباطبائی) تلفن تماس

گریتینگ فلزی گالوانیزه

گریتینگ فلزی به وسیله ی برشکاری و پانج تسمه های کویل و شاخه ای نورد شده، و نیز اتصال آنها به یکدگیر توسط جوشکاری co2 ساخته می شود. تولید گریتینگ علاوه بر استفاده از متریال مرغوب، امکانات کارگاهی و تجهیزات، نیازمند پرنسل مجرب و کارآزموده می باشد.

از گریتینگ گالوانیزه جهت کف پوش سازه های فلزی، کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، واک وی و راه پله ها، دور مخازن پتروشیمی و پالایشگاه ها، کشتی سازی و اسکله های بنادر، نیروگاه برق، پوشش کانال های آب و فاضلاب، دریچه های منهول، حفاظ ساختمان های مسکونی، پله های فرار و پاگرد، پل ها، تونل ها و... استفاده می شود.

گریتینگ فلزی در سه نوع تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد (یا چهارپهلو تابیده شده) ساخته می‌شود.

این شرکت به عنوان تولیدکننده گریتینگ و کف پله فلزی در انواع مختلف فلزی گالوانیزه، الکتروفورج، استنلس استیل و آلومینیوم، با کیفیت ساخت و گالوانیزه بالا، قیمت مناسب و زمان تحویل به موقع، آماده همکاری با صنعتگران و پیمانکاران محترم می باشد.

گریتینگ گالوانیزه

کیفیت تولید
تولید بست گریتینگ با کیفیت بالا متناسب با استانداردهای گریتینگ
تنوع محصول
ساخت انواع بست گریتینگ؛ تنوع در چنگکی و ابرویی با ابعاد پیچ و مهره دلخواه
پوشش بست گریتینگ
کیفیت بالای گالوانیزه بست گریتینگ در دو نوع گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد

ارتباط با ما

آدرس:
اراک، شهرک صنعتی خیرآباد
تلفن:
09183648230 طباطبائی
فکس:
08633554093
ایمیل:
ASAGrating[at]gmail.com
وب:
www.GratingClamp.ir

درباره ما

طراحی و تولید انواع بست گریتینگ با کیفیت بالا در دو نوع پوشش گالوانیزه گرم و گالوانیز سرد برای مصارف و موقعیت های آب و هوایی مختلف.

از مزایای استفاده از بست گریتینگ نصب آسان آن بدون آسیب رساندن به پوشش گالوانیزه گریتینگ می باشد. همچنین اتصال گریتینگ توسط بست، باعث سهولت در امر جابجایی گریتینگ و تعمیر و نگهداری آن می شود.

ما در شبکه های اجتماعی: