فروش ویژه بست گالوانیزه گریتینگ
تلقن تماس: 09183648230 (طباطبائی) تلفن تماس

بست گریتینگ گالوانیزه

نصب گریتینگ بر روی سازه توسط روشهایی همچون جوشکاری، بتون ریزی، رول بولت و یا بست انجام می پذیرد. که در میان اینها، نصب گریتینگ با استفاده از بست مخصوص گریتینگ، مطمئن و بهینه ترین روش می باشد. به عنوان مثال اگر گریتینگ به وسیله جوشکاری نصب شود، علاوه بر از بین رفتن پوشش گالوانیزه گریتینگ و خوردگی آن به مرور زمان، امکان جدا کردن گریتینگ برای عملیاتهای جانبی و تعمیرات، وجود نخواهد داشت. همچنین گازی که هنگام جوشکاری گالوانیزه ایجاد می شود، برای سلامتی نصاب مضر می باشد.

نصب آسان و سریع، قابلیت جداشدن گریتینگ از سازه، عدم آسیب به پوشش گالوانیزه گریتینگ, صرفه جویی در هزینه ها، خطر کمتر و ... از مزایای استفاده از بست گریتینگ می باشند.

اجزای تشکیل دهنده بست گریتینگ؛ چنگکی، ابرویی، پیچ، مهره و واشر هستند که بنا بر نیاز با پوشش گالوانیزه گرم و یا گالوانیزه سرد، آبکاری می شوند.

بست گالوانیزه گریتینگ

کیفیت تولید
تولید بست گریتینگ با کیفیت بالا متناسب با استانداردهای گریتینگ
تنوع محصول
ساخت انواع بست گریتینگ؛ تنوع در چنگکی و ابرویی با ابعاد پیچ و مهره دلخواه
پوشش بست گریتینگ
کیفیت بالای گالوانیزه بست گریتینگ در دو نوع گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد

ارتباط با ما

آدرس:
اراک، شهرک صنعتی خیرآباد
تلفن:
09183648230 طباطبائی
فکس:
08633554093
ایمیل:
ASAGrating[at]gmail.com
وب:
www.GratingClamp.ir

درباره ما

طراحی و تولید انواع بست گریتینگ با کیفیت بالا در دو نوع پوشش گالوانیزه گرم و گالوانیز سرد برای مصارف و موقعیت های آب و هوایی مختلف.

از مزایای استفاده از بست گریتینگ نصب آسان آن بدون آسیب رساندن به پوشش گالوانیزه گریتینگ می باشد. همچنین اتصال گریتینگ توسط بست، باعث سهولت در امر جابجایی گریتینگ و تعمیر و نگهداری آن می شود.

ما در شبکه های اجتماعی: